ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
Otomasyon Ürünlerimiz »
Profesyonel CNC Router
Mini CNC Router
Lineer Eksenler
Robot Kolları
Sıcak Baskı Makineleri
Diğer Ürünlerimiz »
Döner Somun Gövdeleri
Vidalı Somun Gövdeleri
Trigerli Modül Sistemleri
Yufka Açma Makineleri
İRTİBAT

KULLANIM KOŞULLARI
www.kesikoglumakina.comalan adı altında yayınlanmakta olan, Kesikoğlu Makine firma ve hizmet tanıtım internet sitesinde bulunan her türlü ses, görüntü, video, logo, resim, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet Kesikoğlu Makine' ye aittir. Bahsi geçen her türlü ses, görüntü, video, logo, resim, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her türlü fikri mülkiyet, sadece Kesikoğlu Makine yöneticilerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bu dataları kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, alıntılamak, üzerinde izinsiz olarak değişiklik yapmak, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, video, resim, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz veya kaynak belirtilmeden izinsiz olarak dağıtılamaz. Kesikoğlu Makine firma ve hizmet tanıtım internet sitesinde tanıtımı yapılan ürünler kullanılarak imalatı yapılan diğer ürünlere ait fotoğraflar alıntıdır ve bu ilgili sayfalarda açıkça belirtilmektedir.

Kesikoğlu Makine firma ve hizmet tanıtım internet sitesinde yer alan bazi baglantilar sizi Kesikoğlu Makine firma ve hizmet tanıtım internet sitesi aginin disina götürebilir. Kesikoglu Makine, bu sitelerin içerigi, dogrulugu veya isleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu baglantilar iyi niyet çerçevesinde ve kullanicilara kolaylik saglamak amaciyla sunulmaktadir. Kesikoglu Makine baglantisini verdigi sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir degisiklikten veya içerikten sorumlu degildir. Kesikoglu Makine veya bu sitenin olusturulmasi, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diger herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erisim veya sitenin kullanimindan dogabilecek dogrudan, dolayli, arizi, tali veya cezai zarar, ziyan veya Kesikoglu Makine' nin bilgisi disinda sisteme bulasmasi muhtemel bir virüs, ad-ware, spy-ware, malware ile BrowserHiJacker, Trojan, Keylogger gibi izleme araçlari yada kötü niyetli yazilimlar sebebi olusabilecek hasar, zarar, ziyan veya kayiplardan sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Kesikoğlu Makine' ye ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve belgenin sınırsız kullanım ve internet sitesinde yayın hakkı, gönderene veya başka bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın yalnızca Kesikoğlu Makine mülkiyetine geçecektir.

18 yasindan küçükler ile cezai ehliyet ve sorumlulugu bulunmayanlarin Kesikoğlu Makine firma ve hizmet tanıtım internet sitesine velileri, vasileri ya da yasal sorumlulugunda bulunduklari kisilerden izin almaksizin bilgi sunmalarindan Kesikoglu Makine sorumlu tutulamaz.


GIZLILIK BILDIRIMI

Kesikoglu Makine, ziyaretçileri tarafindan sitesindeki formlar araciligiyla sunulan kisisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, is ve ev adresiniz, telefon numaraniz, v.b.) web sitesi ve sunuculari üzerinde barindirmayacagini, üçüncü kisilere satmayacagini, kiralamayacagini, hiç bir sekilde kullandirtmayacagini ve açiktan yayinlamayacagini taahhüt eder.

Kesikoglu Makine, bu bilgileri sizler ile irtibat kurabilmek, geri bildirimde bulunmak, basili yayinlar/yazismalar göndermek, elektronik posta ile basin bültenleri veya bildirimler göndermek amaci ile kullanabilir. Vermis oldugunuz ya da vereceginiz tüm kisisel bilgilere sadece yetkili Kesikoglu Makine yöneticileri ve bu bilgileri gizli tutmayi kabul etmis olan çalisan ve temsilcileri erisebilirler. Kesikoglu Makine, kisi kimliklerini açiklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayici tipi, cografi konum, yas, cinsiyet, v.b.), web sitesini iyilestirmek ve genel olarak tüketicileri hakkinda daha çok bilgi sahibi olmak amaciyla kullanir. Kisisel bilgiler disindaki bu istatistiki bilgiler, ziyaretçileri bilgilendirme ve kullanim kolayligi saglama amaci ile gerek görüldügü takdirde internet sitesinde yayinlanabilir fakat baska bir amaç veya hizmet için üçüncü kisilere açiklanmaz ve verilmez.

Kesikoğlu Makine firma ve hizmet tanıtım internet sitesindeki baglantilar araciligiyla gideceginiz diger sitelerin, Kesikoglu Makine Gizlilik Ilkeleri'ne uyacagini garanti edilmez. Bu nedenle kisisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiginiz sitelerin gizlilik yaklasimlarini degerlendirmenizi öneririz.


Kesikoğlu Makine - 2012
Anasayfa - İrtibat - Kullanım Koşulları
Tasarım: Grafinery Interactive